Leczenie domowymi sposobami

Leczenie domowymi sposobami – wiedza przydatna dla każdego

japaneserecipe1 150x150 Leczenie domowymi sposobami Wspominaliśmy jakiś czas temu o najlepszych, domowych sposobach na przeziębienie, teraz poraz na kolejną dawkę produktów, które pomogą nam w różnych dolegliwościach. Leczenie domowymi sposobami od zawsze było wiedzą niezwykle przydatną. Przekazywano ją sobie z pokolenia na pokolenie, by nie utracić cennych wskazówek na temat produktów z niezwykle silną mocą leczniczą. Dzisiaj skupimy się głównie na problemach ortopedycznych: bólach stawów, mięśni, opuchliznach i spróbujemy się dowiedzieć, czy leczenie domowymi sposobami jest wystarczające?

Kapusta – leczenie domowymi sposobami to jej specjalność

Kapusta, to bez wątpienia warzywo, które ma magiczne właściwości i każdy, kto jeszcze o nich nie wie, powinien się jak najszybciej przekonać. Przede wszystkim bóle stawów i opuchlizna – to specjalność liści kapusty. Wystarczy zrobić okład, a już po kilku razach bóle i obrzęki będą się widocznie zmniejszać. Liście należy lekko ubić, najlepiej kuchennym tłuczkiem, aby wydobyć z nich sok. Następnie położyć na bolące miejsce i zrobić okład, tak by zatrzymać ciepło i pozwolić cudownym mocom działać.

Na pomoc wrzodom żołądka – sok z kapusty

Sok z kapusty jest specjalistą od wrzodów żołądka. Idealnie sprawdza się w walce z problemami opuchlizny. Pomaga uwolnić nadmierne ilości wody zbierające się w organiźmie i już po kilku szklankach soku czujemy się “lżejsi”, a nasze ciało zaczyna przybierać normalnych rozmarów. Kapusta to królowa, jeśli chodzi o leczenie domymi sposobami. Prowadzone są już także badania i najprawdopodobniej wykazane zostaną właściwości przeciwnowotworowe kapusty. Dlatego każdy, kto do tej pory gardził tym cudownym warzywem – musi wypróbować tajemniczych właściwości.

Spirytus “wypali” Twoją dolegliwość

Jak wszyscy wiemy, spirytus ma silne właściwości odkażające. Szczypie i piecze, ale możemy być pewni, że nasza rana zostanie idealnie oczyszczona. Nie każdy jednak wie, że okład ze spirytusu bardzo pomaga na wszelkie obrzęki. Musimy jednak zastosować podwójną ochronę na skórę. Najlepszy jest na to smalec, najlepiej własnego wyrobu. Nakładamy dużą warstwę, by uchronić przed poparzeniem ciała. Potrzebujemy również folii, do dodatkowej ochrony. Na gazik, nalewamy spirytus i zawijamy całość, aby utrzymać ciepło. Trzy okłady i po opuchliźnie nie będzie żadnego śladu. Uwierzcie mi na słowo!:)

Leczenie domowymi sposobami jest bardzo często praktykowane i wielu uważa, że o wiele skuteczniejsze niż wizyty u lekarzy. Jeśli doskwiera Wam ból mieśni lub przeciążeniowa opuchlizna na kolanie lub kostce, to spróbujcie najpierw naturalnych, domowych sposobów…a dopiero później decydujcie się na jakiegolwiek tabletki.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close

Loading ...

Sorry :(

Can't connect ... Please try again later.

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusCheck Our Feed